Mateřská škola
Město Albrechtice

msma.cz

Zadání

Ředitelka mateřské školy potřebovala kompletní redesign a přepracování webu. Na webu se musí přehledně nacházet informace pro rodiče. Musí obsahovat týdení jídelníček pro děti, který si bude personál jednoduše editovat. Školka generuje veliké množství článku, které musí dobře vypadat a jednoduše se vytvářet v intuitivní administraci. Design musí být samozřejmě připravený pro všechna mobilní zařízení.

Řešení

Pro školku jsem vytvořil moderní a originálně designované webové stránky od základů. Po mnoha konzultacích, jsme definavoli hlavní body, které jsou pro rodiče a školku důležité. Na základě toho jsem připravil grafický návrh, který jsme následně ladili do finální podoby. Webové stránky jsem vytvořil a zajišťuji jejich bezproblémový provoz.

O projektu

2023

Webové stránky pro mateřskou školu.
Mateřská škola je umístěna v centru městské zástavby, ve frekventovanější části města. Skládá se ze dvou pavilonů A, B a hospodářské budovy. Čtyřtřídní mateřskou školu tvoří 9 pedagogických pracovníků a 7 provozních zaměstnanců.

Bc. Dagmar Lapuníková

Ředitelka MŠ

Web šitý na míru pro účely naší MŠ. Kvalitní web, na kterém se zorientují pedagogové i rodiče. Výborná spolupráce při tvorbě a správě stránek.

„Kolby studio“ v rámci naší spolupráce – na velmi dobré úrovni.

Ukázka finálního
řešení

Rádi si poslechneme Váš nápad

Kontaktujte nás