ILIPHARM s.r.o.

ilipharm.com

Zadání

Naše firma měla svůj web postaven na platformě Webnode již před mnoha lety. Chtěli bychom lépe prezentovat náš proces rekonstrukce lékárny a zároveň na webu zobrazit bohatou paletu ukázek naší práce. Hledáme tedy způsob, jak efektivně redesignovat celý web, aby lépe vyhovoval našim potřebám a prezentoval naše služby a práci v nejlepším světle.

Řešení

Pro společnost jsme vytvořili zcela nový webový design. Po řadě konzultací jsme vypracovali jednoduchý a efektivní způsob prezentace procesu modernizace lékárny. Vytvořili jsme design případových studií a následně jsme jich společně s klientem připravili spoustu.

O projektu

2024

Modernizace lékáren
Poskytují kompletní nabídku služeb, pro úspěšnou modernizaci lékárny nebo vybudování nové lékárny.

Ing. Marek Elbl, MBA

Za společnost ILIPHARM s.r.o.

Kolby studio jsme zvolili na základě kladných recenzí z našeho okolí. Požadovali jsme kompletní modernizaci našich internetových stránek. Pan Tomáš nám během několika online setkání navrhl nový design webových stránek, které jsme již pouze mírnými úpravami doladili k naší spokojenosti. Během naší spolupráce nám navrhl několik velmi funkčních prvků, za které jsme velmi rádi. Dále nám poskytuje kompletní servis a nastavil sledování návštěvnosti, kterou nyní můžeme sami sledovat. Výsledek naší spolupráce se nám velmi líbí a rádi bychom touto cestou Tomášovi poděkovali a jeho práci můžeme jen a jen doporučit.

Ukázka finálního
řešení

Rádi si poslechneme Váš nápad

Kontaktujte nás