Kdo jsem

Zdravím, jmenuji se Tomáš, jsem programátor a webový designér pracující jako freelancer. Své pracovní zkušenosti jsem získal prací jak pro velký korporát, tak i pro menší firmu vytvářející e-shopy. Při tvorbě webů spolupracuji s různými agenturami, designéry, ale i neziskovými organizacemi.

V oblasti programování a webového designu se pohybuji již přes 10 let. Krom samotného programování se věnuji UX a UI designu, ale také grafice pro tisk nebo reklamu. Jsem nadšený do projektů, které přinášejí přidanou hodnotu, ať už jde o nápady, produkty nebo značky. A budu více než rád, pokud mě s některým z nich oslovíte.

Tomáš Kobylák

Můj příběh

Můj příběh začíná již na střední škole, kde jsem studoval programování. Protože mě svět technologií hned od začátku zajímal, znalosti webového designu a serverové architektury jsem prohluboval i na různých brigádách. Moje alma mater je VUT v Brně s oborem informační technologie, kde jsem se v průběhu studia podílel na startupu doučovacího systému pod záštitou Karla Janečka. V roce 2016 jsem nastoupil do společnosti Unicorn a.s. jako softwarový tester, kde jsem získal certifikaci ISTQB. Již tehdy jsem si přivydělával jako webový freelancer. V roce 2020 jsem začal pracovat jako full time programátor na B2B e-shopech, u kterých byl extremní důraz na rychlost, přestože obsahovaly miliony položek. To mi umožnilo posunout své programátorské dovednosti na další úroveň. Nyní jsem freelancer na plný úvazek, pomáhám jak menším firmám, tak i větším podnikům ve zlepšení své prezentace v online světe. A určitě dokážu pomoct i Vám.

Mé hodnoty

na čem si zakládám

Pokud chci dostat za práci zaplaceno, musím odvést perfektní práci.

Transparentnost

Návrh, který odprezentuji, také dodám a to za cenu, na které jsme se předem dohodli. Vždy jednám transparentně a otevřeně.

Flexibilita

Dokážu se přizpůsobit specifiku vašeho oboru, nasát jeho podstatu, poznat základní klientelu a díky toho vytvořit to nejlepší řešení Vám na míru.

Všestranost

Chcete k novému webu vizitky, grafiku na sociální sítě nebo různé tiskoviny? Společně připravíme vše, co budete potřebovat.

Kvalita

Miluji přesnost a čistotu. Ručím za kvalitní řešení a samozřejmě se postarám také o bezproblémový provoz.

Budu rád, když mě oslovíte

Chci navázat spolupráci